Графік навчального процесу
I курс (ЕК-зп31)
II курс (ЕК-з21)
III курс (ЕК-з11)
III курс (ЕК-зп11)
IV курс (ЕК-з01)
V (I) курс (ЕК-з31мп)
I курс (ЕК-зп31)
II курс (ЕК-з21)
III курс (ЕК-з11)
III курс (ЕК-зп11)
IV курс (ЕК-з01)
V (I) курс (ЕК-з31мп)
Графік навчального процесу заочної форми навчання на 2023/2024 н.р.
Курс | 1 сесія | 2 сесія | 3 сесія | Переддипломна практика | Виконання ДП/МД |
Випускна атестація |
---|---|---|---|---|---|---|
I | 01.09–09.09.2023 (9 днів) |
03.01–17.01.2024 (15 днів) |
20.05–25.05.2024 (6 днів) |
– | – | – |
II | 18.09–26.09.2023 (9 днів) |
03.01–17.01.2024 (15 днів) |
20.05–25.05.2024 (6 днів) |
– | – | – |
III | 18.09–29.09.2023 (12 днів) |
03.01–20.01.2024 (18 днів) |
20.05–29.05.2024 (10 днів) |
– | – | – |
III (прискорене навчання) |
18.09–26.09.2023 (9 днів) |
03.01–12.01.2024 (10 днів) |
01.04–06.04.2024 (6 днів) |
15.04–19.05.2024 | 20.05–16.06.2024 | 17.06–30.06.2024 |
IV | 18.09–26.09.2023 (9 днів) |
03.01–12.01.2024 (10 днів) |
01.04–06.04.2024 (6 днів) |
15.04–19.05.2024 | 20.05–16.06.2024 | 17.06–30.06.2024 |
V (I) | 07.09–18.09.2023 (12 днів) |
03.01–20.01.2024 (18 днів) |
20.05–29.05.2024 (10 днів) |
– | – | – |
VI (II) | – | – | – | 01.09–26.10.2023 | 27.10.2023 – 07.01.2024 |
08.01–31.01.2024 |
Графік навчального процесу у форматі PDF для друку:
Розклад занять 3 сесії
ІІI КУРС (група ЕК-зп11)
Понеділок 1 квітня |
Вівторок 2 квітня |
Середа 3 квітня |
Четвер 4 квітня |
П’ятниця 5 квітня |
Субота 6 квітня |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1025-1200 | СМАЕЗ (л) Нестерко А.Б. |
Автом.упр. (зал) Гулий В.С. |
1025-1200 | ||||
1220-1355 | Автом.упр. (лб) Гулий В.С. |
ОЗПІ (л) Тимохін О.В. |
ОЗПІ (л) Тимохін О.В. |
ОЗПІ (л+кон+ісп) Тимохін О.В. |
СМАЕЗ (л+зал) Нестерко А.Б. |
1220-1355 | |
1415-1550 | Сист.автом. (лб) Заколодяжний В.В. |
1415-1550 | |||||
1610-1745 | Сист.автом. (л) Заколодяжний В.В. |
Сист.автом. (лб+зал) Заколодяжний В.В. |
1610-1745 | ||||
1830-2005 | 1830-2005 | ||||||
2020-2155 | ТАК КР (зал) Гулий В.С. |
2020-2155 |
ІV КУРС (група ЕК-з01)
Понеділок 1 квітня |
Вівторок 2 квітня |
Середа 3 квітня |
Четвер 4 квітня |
П’ятниця 5 квітня |
Субота 6 квітня |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1025-1200 | Іноз. мова (пр+кон+ісп) Павленко О.В. |
1025-1200 | |||||
1220-1355 | ОЗПІ (л+кон+ісп) Тимохін О.В. |
СМАЕЗ (л+зал) Нестерко А.Б. |
Сист. автом. (л+лб) Заколодяжний В.В. |
Сист. автом. (лб+зал) Заколодяжний В.В. |
1220-1355 | ||
1415-1550 | Автом. упр. (лб+зал) Гулий В.С. |
1415-1550 | |||||
1610-1745 | ТАК КР (зал) Гулий В.С. |
1610-1745 | |||||
1830-2005 | 1830-2005 | ||||||
2020-2155 | 2020-2155 |